Rozdělení našich infrapanelů

Abyste se lépe zorientovali v naší nabídce a vybrali si ideální infratopení pro Váš objekt, jsme sepsali základní informace o jednotlivých řadách našich infrapanelů:

INFRAPANEL KLASIK

Infrapanel Klasik - Design-topeni.czInfratopná celoplošná aktivní deska s křemičitým tvrdým povrchem je vložena v kovovém rámu s nástřikem komaxitovou vrstvou. Deska i rám jsou standardně provedeny v bílé barvě (jiná barva je za příplatek). Přichycení infratopení se provádí přisazením na strop nebo stěnu pomocí dodávaného držáku a montážních materiálů. Infrapanel Klasik je náš nejprodávanější model, zároveň jde o ekonomickou variantu.

 

Infratopení Klasik je možné doplnit LED osvětlením. Nabízíme také možnost potisku topné desky libovolným motivem či fotografií.

Přečtěte si další informace o topném infrapanelu Klasik.

INFRAPANEL MASIV

Infrapanel Masiv - Design-topeni.czInfratopná celoplošná aktivní deska s křemičitým tvrdým povrchem je vložena v dřevěném lakovaném masivním rámu z přírodního dubu nebo buku. Deska je standardně provedena v bílé barvě (jiná barva je za příplatek). Přichycení infratopení se provádí přisazením na strop nebo stěnu pomocí dodávaných montážních materiálů. Infrapanel Masiv je velmi oblíbený model, klasika ve stylu tvrdého dřeva.

 

Infratopení Masiv je možné doplnit LED osvětlením, které je pro tento infrapanel obzvlášť vhodné. Nabízíme také možnost potisku topné desky libovolným motivem či fotografií.

Přečtěte si další informace o topném infrapanelu Masiv.

ZÁPUSTNÝ INFRAPANEL

Zápustný topný infrapanel - Design-topeni.czInfratopná celoplošná aktivní deska s křemičitým tvrdým povrchem je vložena v kovovém rámu s nástřikem komaxitovou vrstvou. Deska i rám jsou standardně je provedeny v bílé barvě (jiná barva za příplatek). Přichycení infratopení se provádí zapuštěním do sádrokartonového stropu nebo stěny pomocí dodávaných montážních materiálů. Před instalací je nutné zajistit správné rozložení profilů pro pozdější uchycení infrapanelu tak, aby byly montážní šrouby přímo proti kovovým profilům - jen tak se zajistí pevné spojení.

 

Nabízíme možnost potisku topné desky libovolným motivem či fotografií.

Přečtěte si další informace o zápustném topném infrapanelu.

KAZETOVÝ INFRAPANEL

Kazetový infrapanel - Design-topeni.czInfratopná celoplošná aktivní deska s křemičitým tvrdým povrchem je vložena v kovovém rámu s nástřikem komaxitovou vrstvou. Deska i rám jsou standardně provedeny v bílé barvě (jiná barva za příplatek). Přichycení infratopení se provádí položením do kazetového stropu.

 

Nabízíme možnost potisku topné desky libovolným motivem či fotografií.

Přečtěte si další informace o kazetovém topném infrapanelu.

INFRAPANEL ALU Exklusiv

Infrapanel ALU Exklusiv - Design-topeni.czInfratopná celoplošná aktivní deska s křemičitým tvrdým povrchem je vložena v hliníkovém eloxovaném rámu. Standardně je deska bílá a rám má hliníkovou stříbrnou barvu (jiná barva za příplatek). Přichycení infratopení se provádí přisazením na strop nebo stěnu pomocí dodávaného držáku a montážních materiálů. Infrapanel ALU Exklusiv je elegantní model s hliníkovým eloxovaným rámem.

 

Infratopení ALU Exklusiv je možné doplnit LED osvětlením, které je pro tento infrapanel obzvlášť vhodné. Nabízíme také možnost potisku topné desky libovolným motivem či fotografií.

Přečtěte si další informace o topném infrapanelu ALU Exklusiv.

INFRAPANEL EXKLUSIV S LIN A LED OSVĚTLENÍM

Infrapanel Exklusiv s LIN a LED osvětlením - Design-topeni.czInfratopná celoplošná aktivní deska s křemičitým tvrdým povrchem je vložena v silném hliníkovém eloxovaném rámu. Standardně je deska bílá a rám má hliníkovou stříbrnou barvu (jiná barva za příplatek). Přichycení infratopení se provádí přisazením na strop nebo stěnu pomocí dodávaného držáku a montážních materiálů. V úvahu připadá i přichycení do výřezu.

 

Toto infratopení je standardně doplněné LED nebo LIN osvětlením. Působí velmi dobře zvláště v komerčních prostorech. Nabízíme také možnost potisku topné desky libovolným motivem či fotografií.

Přečtěte si další informace o topném infrapanelu Exklusiv s LIN a LED osvětlením.

zaruka kvality 02

Nahoru