Panely Design-topení

Infrapanel s vlastním motivem - Design-topeni.czNaše sálavé topné infra panely vyrábíme a testujeme v České republice. Naše výroba má již tradici 17 let. Sálavé topné infra panely vyrábíme z přírodních nezávadných materiálů. Při výrobě je používán celoplošný uhlíkový nano kompozit s minerály, proto dosahujeme velmi vysoké účinnosti, spolehlivosti a trvanlivosti a zároveň je kladen maximální důraz na design.

 

Sálavé topné infra panely s osvětlením - Design-topeni.czJako jediní na trhu nabízíme i sálavé topné infra panely se systémem osvětlení a to LED, nebo lineárními vestavěnými svítidly. Jejich designové provedení v masivním dřevěném, kovovém, nebo hliníkovém rámu společně se zakázkovými barvami nebo potiskem splňují maximální nároky zákazníku na útulné i reprezentativní prostory z domácností i firemního segmentu. Instalace je možná na strop i stěnu vytápěného prostoru. Topná strana má nízkou povrchovou teplotu cca 100°C a montážní strana cca 40°C, proto lze naše topné infra panely instalovat i na hořlavé podklady.

Účinné sálavé topné infrapanely - Design-topeni.czÚčinky vytápění našich sálávých panelů se dají přirovnat ke slunečním paprskům, příjemně ohřívají a navozují pocit tepelné pohody. Výborně spolupracují s ostatními systémy vytápění, zvláště krbem, nebo kachlovými kamny, protože mají stejný princip sálavého topení. Avšak nevíří prach a nespalují kyslík, proto jsou velmi vhodné pro alergiky a astmatiky.

 

Topné zápustné sálavé panely - Design-topeni.czDalší jejich velká přednost je ve velmi rychlé odezvě, po zapnutí dochází téměř okamžitě k tepelnému sálání s účinností 98 % a nemají tedy ztráty jako jiné systémy kde se čerpáním tepelného media, nebo vlivem natápěné masy snižuje účinnost a prodlužuje odezva při zapnutí vytápění. Výhodou je také velmi přesná a rychlá automatická regulace každé místnosti samostatně s přesnou odezvou dle nastavených požadavků teploty. Proto jsou až o 30 % úspornější než ostatní systémy. Vzhledem k automatickému provozu bez vody a různých potrubí nehrozí riziko kalamity v podobě unikající vody apod. Jejich chod nevyžaduje žádné znalosti ani zásahy od uživatelů, pouze je nutné správné rozvržení, počáteční připojení a nastavení systému – s tímto vším Vám rádi poradíme.

Infapanely s motivem - Design-topeni.czTeplotu lze při vhodně zvolené regulaci (inteligentní regulátory) nastavovat i on-line pomocí mobilního telefonu s operačním systémem Android, iOS – iPhone, Windows, nebo pomocí počítače, a to z celého světa, zároveň je možné i on-line monitorování stavu topení a nahlížení do historie. Celý systém má automatické hlídání chodu a je odolný proti nesprávné manipulaci.

zaruka kvality 02

Nahoru