Topný panel do kostelních lavic - masiv

topný panel do laviceSálavý infra panel do kostelních lavic s vysokou účinností 99 % a velmi malou spotřebou.

 

ModelRozměr (mm)Příkon (W)Cena bez DPHCena s DPH
DT L150S 860x280x45 150 3 919 Kč 4 724 Kč

POPTAT INFRAPANEL


pdfStáhnout ES Prohlášení o shodě
pdfStáhnout montážní návod

Topné panely Vás zahřejí - doslova

Sálavé topení do kostelních lavic je velmi úsporné, efektivní a ekologické topení nové generace s velmi levným provozem - pouze 1 kWh za 6,5 hod. provozu jednoho panelu.

Topné panely mají vysokou účinnost a ohřívají osoby, předměty a nábytek ve své blízkosti. Od těchto předmětů se poté ohřívá okolní vzduch. To může být zejména v kostelech velkou výhodou oproti klasickým radiátorům, které ohřívají primárně vzduch. K tepelnému sálání navíc dochází téměř okamžitě po spuštění. Infrapanely mají několikanásobně nižší příkon a topí cíleně v lavicích, tam kde je třeba, nikoliv v rohu kostela jako akumulační kamna.

Proč si vybrat právě nás

Sálavé topné panely vyrábíme s masivním rámem z kvalitního dřeva, který rádi barevně přizpůsobíme interiéru kostela či kostelních lavic. Můžete si také zvolit tzv. topné obrazy a vybrat si jeden z našich motivů, anebo nám dodat vlastní - např. dle zasvěcení kostela. Návrh takového obrazu si můžete vyzkoušet v našem konfigurátoru. Topení ve Vašem kostele tak získá novou dimenzi. Infrapanel nevíří prach a nezpůsobuje alergie.

Bonusem elektrických topných panelů je bezdúdržbový provoz a dlouhá životnost. Proto také poskytujeme záruční dobu 5 let na jejich funkčnost.

Kostelní lavice jsou jako dělané pro umístění topných panelů:

topné panely do kostelních lavictopné panely do lavicpanely do kostelních lavictopné panely do kostelůtopné panely do lavicpanely do kostelních lavic

 

 


Provedení topných panelů do kostelních lavic

V masivním dřevěném rámu je osazena topná deska NANO QARTZTHERM s vrchní izolační a odrazivou vrstvou.

Přečtěte si, jakou má s naším infratopením zkušenost p. Marek Dunda, farář z FATYMu Vranov n. Dyjí, odkud pocházejí i fotografie výše. Jeho pochvalný článek najdete ZDE.

 

Pro objednávky a technické řešení nás kontaktujte

tel.: +420 603 240 141 nebo e-mail: prodej@design-topeni.cz

 

Při zájmu uveďte do zprávy výšku stropu, velikost bytu, zda je prostor zateplený a zda se jedná o domácnost či komerční prostor.

Poptávka po topných panelech

Vyberte produkt, o který máte zájem.
Napiště nám doplňující informace. Uveďte, prosím, výšku stropu, velikost bytu, zda je prostor zateplený a zda se jedná o domácnost či komerční prostor.
Vypňte své jméno.
Vyplňte svoji e-mailovou adresu.
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná

zaruka kvality 02

Kontakty
Neváhejte se zeptat
Jiří Hlávka
+420 603 240 141
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru